Skip to main content

Bezpieczeństwo i higiena pracy

O nas

Firma Mistral istnieje od 1990 roku. Od samego początku naszej pracy skupiamy się nad tym, by oferować Państwu najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach. Cieszy nas możliwość bycia częścią branży, której misją jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientom. Staramy się, by z każdym rokiem nasza oferta coraz lepiej odpowiadała na potrzeby rynku a usługi stały na najwyższym poziomie. Mamy bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze dużych i małych firm oraz osób prywatnych. Dużą radością jest dla nas fakt wieloletniej współpracy z rozbudowaną bazą instytucji - niektóre z nich są z nami niemal od początku działalności firmy.

Wszechstronność usług i ciekawa oferta sprawiają, że wśród naszych Klientów znajdują się bardzo różnorodne podmioty - firmy budowlane i remontowe, serwisy usługowe, zakłady produkcyjne, instytucje rządowe i prywatne.

Naszymi wieloletnimi Klientami są m.in.: Centrum Obsługi Administracji Rządowej (dawne Centrum Usług Wspólnych), Klinika Kardiologii w Aninie, Urząd Gminy i Miasta Piaseczno, Poczta Główna, Uniwersytet Warszawski, Zamek Królewski, Hotel Sobieski, Wojskowa Akademia Techniczna, Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER.

Wszystkie sprzedawane przez nas towary posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Współpraca z nami to pewność korzystania z najwyższej jakości asortymentu BHP. Dbamy o to, by nasi Klienci otrzymywali produkty czołowych producentów, a tym samym mieli pewność korzystania z oferty gwarantującej bezpieczeństwo, komfort i higienę w miejscu pracy.

Zapewniamy obsługę nie tylko jako stacjonarna hurtownia w Warszawie, ale również internetowy sklep z konkurencyjnymi cenami i ofertą, którą doceniają Klienci z całej Polski. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a do każdego Kupującego staramy się podejść indywidualnie. Jeżeli tylko potrzebują Państwo porady w sprawie wyboru produktu z branży BHP - zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie podzielimy się wiedzą, doradzimy i wesprzemy w podjęciu decyzji o tym, jaki produkt lub usługa najlepiej spełnią Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

 • odzież roboczą: bluzy robocze, spodnie robocze do pasa I ogrodniczki , szorty robocze, komplety odzieży ochronnej, kombinezony, kamizelki,
 • odzież specjalistyczną: antyelektrostatyczną, spawalniczą, dla leśników, pilarzy, multiochronną,
 • odzież wodoochronną: fartuchy, kombinezony, komplety, wodery i spodniobuty,
 • obuwie robocze i ochronne, letnie i zimowe: półbuty robocze, sandały robocze, trzewiki robocze, kalosze,
 • rękawice ochronne do różnorodnych zastosowań: skórzane, powlekane, antyprzecięciowe, chemiczne, antywibracyjne, skórzane, lateksowe i wiele innych,
 • sprzęt ochrony przeciwpożarowej – gaśnice, koce gaśnicze, skrzynki na klucze ewakuacyjne, 
 • sprzęt asekuracyjny, m.in.: szelki bezpieczeństwa, linki asekuracyjne, zatrzaśniki,
 • artykuły chroniące oczy i twarz: okulary ochronne, gogle ochronne,
 • artykuły chroniące słuch: ochronniki słuchu, jednorazowe zatyczki,
 • artykuły chroniące głowę: kaski ochronne i przeznaczone do nich akcesoria, czapki,
 • artykuły chroniące drogi oddechowe: maski przeciwpyłowe, półmaski wielokrotnego użytku, jednorazowe półmaski przeciwpyłowe, kaptury ucieczkowe, elementy oczyszczające,
 • apteczki pierwszej pomocy - apteczki ścienne, samochodowe, przenośne, wyposażenie apteczek,
 • Indywidualne Zestawy Ochrony Chemicznej i Biologicznej oraz bogaty wybór specjalistycznych kombinezonów ochronnych do różnych zastosowań.

Oferujemy także wykonywanie nadruków na odzieży – kilka sprawdzonych metod znakowania oraz najwyższej jakości wykonanie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia, który typ nadruku będzie najbardziej odpowiedni dla danego rodzaju odzieży.

Klientom, którzy korzystają z produktów do amortyzacji firmy Assecuro, oferujemy profesjonalne przeglądy sprzętu, wykonane przez osobę z uprawnieniami oraz wydanym przez producenta certyfikatem.